Www.Chatoda.Com Chat Chat Odaları Hoşgeldiniz

Elif Ada Hos Geldin

demetelifMinik Elif Ada Dünyaya gözlerini acti. ibrahim Tatlises ve Aysegül YILDIZ ciftinin minik dünyalari Elif Bebek dünyaya merhaba dedi.
Cok güzel sevindirici bir olay.
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, yine babalık sevinci yaşıyor.

İbrahim Tatlıses’in eşi Ayşegül Yıldız dün akşam saat 01.00’de kızları Elif Ada’yı dünyaya getirdi.

Ayşegül Tatlıses’in doğumunu gerçekleştiren Acıbadem Maslak Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Bülent Tıraş, doğum süreci hakkında şunları söyledi: “Ayşegül hanım, 40 haftayı bitirdiği ancak sancıları başlamadığı için kendisine normal doğumu başlatmak üzere halk arasında ‘suni sancı’ olarak bilinen yöntemi uyguladık. Pazartesi günü öğlen saatlerinde başlayan suni sancı uygulaması, yaklaşık 12 saat sürdü. Ancak normal doğumun gerçekleşmemesi nedeniyle sezaryenle doğuma karar verdik. 9 Nisan Salı gününün ilk saatlerinde, 01:00 itibariyle Elif Ada bebek, sezaryen doğumla dünyaya geldi. Kilosu 3 kilo 715 gr. Boyu 53 cm. olan Elif Ada, sağlıklı bir bebek.”

Bu arada Tatlıses’in menajeri Eyüp Kanat twitter sayfasından “Elif Ada kızımız dünyaya geldi, Allah analı babalı büyütsün, herkes çok iyi, hepimiz çok mutluyuz.” açıklamasını yaptı

Ünlü sanatçı Demet Akalın, bebek heyecanı yaşayan İbrahim Tatlıses ve eşi Ayşegül Yıldız Tatlıses’i hastanede ziyaret etti.

Akalın, Tatlıses çiftinin dün gece dünyaya gelen bebekleri Elif Ada için hazırladıkları şekerin fotoğrafını çekip Twitter hesabından paylaştı.

Akalın fotoğrafın altına da, ‘Güzeller güzeli Elif Tatlıses bana uğur getirecek biliyorum. Aynı annesi pembe beyaz. Ay maşallah’ diye yazdı.

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Elif Ada Hos Geldin Yorumlar

Elif Ada Hos Geldin için 1 yorum yapılmış


murat
31. Mai 2014

Ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008


Yorum yapın


Elif Ada Hos Geldin Etiket

Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorları üzerinde Chat | Chat Siteleri | Chat Odaları | Chat Sohbet | Chat Odası Chat Chat Odaları Chat Sohbet Chat Siteleri Üzerine Kurulmus Olan Bay Ve Bayan Chat Üzerine Hizmet Vermekteyiz..

Chat | Chat Odaları

Chat Siteleri