Www.Chatoda.Com Chat Chat Odaları Hoşgeldiniz

Dilan Çıtak Kimdir

Son zamanda imparator ibrahim Tatlises’in Kizi oldugu iddia edilan Dilan Çıtak son zamanda magazin gündemini yakinda takip, edenler arasinda merakla günün konusu olmaya basladi.

“Su Gibi” programının solisti Dilan Çıtak’ın, İbrahim Tatlıses’in kızı olduğu öne sürülmüştü. Çıtak bu iddialarla ilgili ilk kez konuştu. İddiayı yalanlamayan genç solist, “Yeri ve zamanı geldiğinde konuşurum” dedi.

Çıtak, iddialarla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu konuyla ilgili sorulara yanıt vermeyeceğim. Şu an konuşmamam lazım, avukatım da böyle istiyor. Yeri ve zamanı geldiğinde sizlere herşeyi açıklarız. Bu konuyla ilgili ne annem, ne de ben konuşacağız. Açıklama resmi yollarla olacak. Biraz sıkıntılı bir dönem geçiriyorum. Bunların içinde kaybolmak insanın canını sıkıyor. ‘Su Gibi’ programında bunlar konuşulurken, aslında orada bile değildim. Programın ilk seansında çıkıp şarkımı söyledim. Köpeğim rahatsız olduğu için yayından çıkıp onu veterinere götürdüm. ‘Dilan stüdyoya terk etti’ demeleri çok ilginç, çünkü orada bile değildim. Ben müzisyenim ve müzisyen kimliğimle konuşulmak istiyorum. Şu an yaşananları dışarıdan bir göz olarak izliyorum.” Dilan Çıtak’ın 2011’in mart ayında silahlı saldırıya uğrayan ve uzun bir süre tedavi gören İbrahim Tatlıses’i hastanede ziyaret de ettiği öne sürüldü.

‘Su Gibi’ programının solisti Dilan Çıtak’ın, İbrahim Tatlıses’in kızı olduğunun iddia edilmesi, dün magazin gündemine bomba gibi düştü.

Tatlıses bu konuyla ilgili suskunluğunu korurken, Dilan Çıtak’ın çalıştığı programdan bir süre izin istediği öğrenildi.

Bu olayla ilgili bugün başka bir gelişme yaşandı. Tv8′de yayınlanan Aramızda Kalsın programına konuk olan Serpil Çakmaklı, Dilan Çıtak’ın, İbrahim Tatlıses’in kızı olduğuna ilişkin iddialarla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Dilan’ın annesi Işıl benim yanımda çalışıyordu. Hamileliğini gördüm. Kendisine telefonlar geliyordu. Işıl eskiden ‘İbrahim Tatlıses’den çocuğum var’ demişti. Işıl’ın konuşması lazım. Ben her şeye tanığım ama İbrahim Tatlıses çıkıp konuşmalı. Mahkemede şahitlik yaparım. Ben de bu olayı herkes kadar biliyorum ama yasal olarak bilmek isterim. Ben bu olaya 1985 yılından beri bilmeme rağmen ağzımı fermuarla kapattım.”


Dilan Çıtak Resimleri

Bu İçeriği Paylaş: Twitter | Facebook | Email

Dilan Çıtak Kimdir Yorumlar

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Dilan Çıtak Kimdir Etiket

Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorları üzerinde Chat | Chat Siteleri | Chat Odaları | Chat Sohbet | Chat Odası Chat Chat Odaları Chat Sohbet Chat Siteleri Üzerine Kurulmus Olan Bay Ve Bayan Chat Üzerine Hizmet Vermekteyiz..

Chat | Chat Odaları

Chat Siteleri